K věci

Dostává otevřenost radnice ve Valašském Meziříčí "na zadek"?

Jde o chladný záměr vládnout městu po svém, omezit možnost kontroly či přístup k informacím? Nebo jde jen o vrtoch mocí omámených zástupců hnutí ANO, kteří si užívají vítězství a tak té nepříjemné opozici a těm, kdo nepoklonkují, konečně ukáží, zač je toho loket?

 

Poslední část  cyklu - Na rozvoji města se významně podílí i ODS

Volby do městského zastupitelstva jsou opět tady. Již tento pátek a sobotu budeme rozhodovat o tom, kdo a jak povede další čtyři roky naše město. Za koalici ODS a Svobodní jsme se snažili zodpovědně postavit opravdu kvalitní kandidátku, sestavit rozumný a realizovatelný program a pokud možno nevtíravě se prezentovat našim občanům. 

Mně osobně nezbývá než dokončit své hodnocení plnění programu ODS z roku 2014. Byl to dobrý program (jinak by jej vládnoucí koalice ANO a KDU-ČSL jistě tak důsledně neplnila). Život jde ale dál. Takže nový program je zde: Www.tenpravytym.cz

 

III. pokračování - Na rozvoji města se významně podílí i ODS

Třetí díl mého hodnocení plnění volebního programu ODS z roku 2014. Tentokrát se podívám na tři okruhy - Sport, Podnikání a zaměstnanost a Bezpečnost. Tak čímpak se nám dnes vládnoucí koalice ANO a KDU-ČSL chlubí?

 

 

 

Blog: Huťský lesík - takhle tedy ne!
Líbí se Vám revitalizace Huťského lesíku? Myslíte si, že tato investice ve výši cca 1,6 milionů korun měla smysl? Myslíte si, že byla dodavatelskou firmou odvedena dobrá práce? No, já na celou věc názor mám.  K přečtení...
Pokračování - Na rozvoji města se významně podílí i ODS II.

Prázdniny jsou v plném proudu a při opalování je vhodný čas také na čtení. Možná zaujme další část mého hodnocení plnění volebního programu ODS z roku 2014.

Jak už jsem psala zde:  http://www.taprava.cz/valasske-mezirici/k-veci/jak-se-plni-volebni-program-ods-ve-valasskem-mezirici/, stávající vládnoucí koalice ANO a KDU-ČSL plní velkou část našeho programu, ať už tím, že přímo realizuje minulým vedením připravené projekty anebo tím, že sama uchopila naše prioritní témata a ta nějakým způsobem uvádí v život.