K věci

Dům důstojného stáří pro občany Valašského Meziříčí

Stárneme. To je dané. Seniorů v našem městě přibývá, stejně jako v celé Evropě.

Několik poznámek k rozpočtu města
Mému současnému členství v zastupitelstvu města předcházelo 12ti leté působení ve stejném orgánu v letech 2002-2014. Město tehdy spravovala ODS se svými koaličními partnery. V uvedeném období, kdy Česká republika procházela i ekonomickou recesí, nebyl ani jeden rok přijat...
Dostává otevřenost radnice ve Valašském Meziříčí "na zadek"?

Jde o chladný záměr vládnout městu po svém, omezit možnost kontroly či přístup k informacím? Nebo jde jen o vrtoch mocí omámených zástupců hnutí ANO, kteří si užívají vítězství a tak té nepříjemné opozici a těm, kdo nepoklonkují, konečně ukáží, zač je toho loket?

 

Poslední část  cyklu - Na rozvoji města se významně podílí i ODS

Volby do městského zastupitelstva jsou opět tady. Již tento pátek a sobotu budeme rozhodovat o tom, kdo a jak povede další čtyři roky naše město. Za koalici ODS a Svobodní jsme se snažili zodpovědně postavit opravdu kvalitní kandidátku, sestavit rozumný a realizovatelný program a pokud možno nevtíravě se prezentovat našim občanům. 

Mně osobně nezbývá než dokončit své hodnocení plnění programu ODS z roku 2014. Byl to dobrý program (jinak by jej vládnoucí koalice ANO a KDU-ČSL jistě tak důsledně neplnila). Život jde ale dál. Takže nový program je zde: Www.tenpravytym.cz

 

III. pokračování - Na rozvoji města se významně podílí i ODS

Třetí díl mého hodnocení plnění volebního programu ODS z roku 2014. Tentokrát se podívám na tři okruhy - Sport, Podnikání a zaměstnanost a Bezpečnost. Tak čímpak se nám dnes vládnoucí koalice ANO a KDU-ČSL chlubí?