Aktuality

Do komunálních voleb společně - ODS a Svobodní

Volební kampaň na komunální volby, které proběhnou 5. a 6. října 2018, už se pomalu rozbíhá. Zatím zejména na sociálních sítích se začínají po čtyřleté pauze probouzet různá politická uskupení, případně vznikají úplně nové subjekty.

Také koalice ODS a Strany svobodných občanů se intenzívně připravuje na soupeření programů či osobností. 

Z červnového jednání zastupitelstva města
Dny plněných přání

Dny plněných přání 18.5.2018 20:27

Také cítíte ve městě to horečnaté snažení? Rozkopané chodníky, a to i tam, kde to nebylo vůbec v plánu (o rozpočtu města nemluvě), mosty se opravují, festival střídá festival, umělci zvučných jmen si zde podávají mikrofony jako na běžícím pásu, akce se pořádají ve velkém stylu, a to za každou cenu (i přes dokonalý elektronický kalendář zavedený městem proto, aby si akce nekonkurovaly navzájem termíny, si těmi termíny stejně konkurují a probíhají v jednom dni dvě tři), zasedají odborníci ze všech stran a spřádají ohromující strategické plány, tisková zpráva stíhá tiskovou zprávu a těch fotek?!

 

Spojujeme.

Spojujeme. 1.5.2018 10:30

Tříštění politické scény, vznikající stále nová politická uskupení a hledání mesiášů, kteří nás zachrání - to vše se v minulých letech vyzkoušelo, zjevně bez valného úspěchu. Politická struktura se jen znepřehlednila, občané už neví, komu a čemu věřit. Nastává čas učinit českou politickou mapu znovu srozumitelnou občanům, voličům. A komunální volby jsou k tomuto kroku dobrou příležitostí.

Z dubnového zastupitelstva města

aneb Co se z tiskových zpráv města nedozvíte.

Co nového v zastupitelstvu města - leden 2018
Ze zářijového jednání zastupitelstva - II. část

aneb Co se z tiskových zpráv nedozvíte.

Ze zářijového jednání zastupitelstva - I. část
Z červnového jednání zastupitelstva
Cyklovýlet s Tou pravou
V ODS prý nejsou lidi a už vůbec ne cyklisté. Ale jsou. Přesvědčte se sami a pojeďte s námi. V sobotu 22. července 2017. Vyjíždíme v 10 hodin od loděnice, Mikoláše Alše, Valašské Meziříčí. V plánu je dojet k přírodnímu koupališti Jadran v Oseku nad Bečvou a zpět...