Aktuality

17. listopadu 2018 v 17 hodin na Náměstí
Smuteční obřadní síň dokončena

V sobotu 27. října 2018 byla veřejnosti zpřístupněna dokončená smuteční obřadní síň na místním hřbitově.  "Ostrý" provoz bude zahájen počátkem roku 2019, až se vysoutěží provozovatel a proběhnou zkušební obřady. Vše se musí předem nazkoušet, tak, aby obřady již probíhaly bez provozních zádrhelů.  

Aktuálně k volební kampani
V těchto dnech v naší zemi gradují volební kampaně politických subjektů, které se ucházejí o přízeň voličů v komunálních či senátních volbách. Ve Valašském Meziříčí usilují o místa v novém zastupitelstvu kandidáti 10 politických stran a hnutí. Mezi nimi i...
Spouštíme web předvolební koalice ODS a Svobodní

Symbolicky, při příležitosti 50. výročí okupace Československa "spřátelenými" armádami, spouštíme náš předvolební web. Svoboda jednotlivce, zodpovědnost sama za sebe, snaha o nezávislost a svébytnost byly a jsou hlavními ideami obou našich politických uskupení. Do komunálních voleb jdeme tedy společně prosazovat právě tyto hodnoty. ODS a Svobodní.

 

                                                                 www.tenpravytym.cz

Z mimořádného srpnového jednání zastupitelstva
21. srpna 2018 - 50 let od sovětské okupace Československa
Osmičkové roky mají v sobě kus politické mystiky. Odehrávaly se v nich klíčové události spojené s našim národním sebeurčením a svobodou. Vděčně můžeme vzpomínat jen na rok 1918. Události let 1938, 1948 a 1968 mají tragický rozměr. O to je potřebnější si je...
NE REFERENDU!

NE REFERENDU! 29.7.2018 21:52

Prohlášení

Do komunálních voleb společně - ODS a Svobodní

Volební kampaň na komunální volby, které proběhnou 5. a 6. října 2018, už se pomalu rozbíhá. Zatím zejména na sociálních sítích se začínají po čtyřleté pauze probouzet různá politická uskupení, případně vznikají úplně nové subjekty.

Také koalice ODS a Strany svobodných občanů se intenzívně připravuje na soupeření programů či osobností. 

Z červnového jednání zastupitelstva města
Dny plněných přání

Dny plněných přání 18.5.2018 20:27

Také cítíte ve městě to horečnaté snažení? Rozkopané chodníky, a to i tam, kde to nebylo vůbec v plánu (o rozpočtu města nemluvě), mosty se opravují, festival střídá festival, umělci zvučných jmen si zde podávají mikrofony jako na běžícím pásu, akce se pořádají ve velkém stylu, a to za každou cenu (i přes dokonalý elektronický kalendář zavedený městem proto, aby si akce nekonkurovaly navzájem termíny, si těmi termíny stejně konkurují a probíhají v jednom dni dvě tři), zasedají odborníci ze všech stran a spřádají ohromující strategické plány, tisková zpráva stíhá tiskovou zprávu a těch fotek?!